Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE NORELL, ett par fåtöljer, Norell Möbler, 1970-tal, rött läder och krom, lösa dynor, etikettmärkt NORELL MADE IN SWEDEN, sitthöjd 40 cm
Lädret med mindre märken och slitage
547822
2018-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här