Ett par fåtöljer av Arne Norell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE NORELL, ett par fåtöljer, Norell Möbler, 1970-tal, rött läder och krom, lösa dynor, etikettmärkt NORELL MADE IN SWEDEN, sitthöjd 40 cm

Lädret med mindre märken och slitage

547822

2018-06-06