Bordsplateau i mässing

Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing
Bordsplateau i mässing

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSPLATEAU, 1900-talets första hälft, mässing med genombruten dekor, spegelglas, på kulfötter, längd 40x18,5 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, repor samt glas med spricka i marginalen

547827

Päivämäärä:

2018-05-29