Bordsplateau i mässing
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORDSPLATEAU, 1900-talets första hälft, mässing med genombruten dekor, spegelglas, på kulfötter, längd 40x18,5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor samt glas med spricka i marginalen
547827
Päivämäärä:
2018-05-29