Pop & Rock - Emaljerad Restaurangskylt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

EMALJERAD HÄNGSKYLT, 1900-talets andra hälft, "Heartbreak Hotel - The American Bistro", emaljerad järnplåt i järnram med tillhörande väggfäste, skyltens mått ca 150x101 cm

Emaljbortfall, repor och märkern

547839

2018-05-31