Pop & Rock - Emaljerad Restaurangskylt
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
EMALJERAD HÄNGSKYLT, 1900-talets andra hälft, "Heartbreak Hotel - The American Bistro", emaljerad järnplåt i järnram med tillhörande väggfäste, skyltens mått ca 150x101 cm
Emaljbortfall, repor och märkern
547839
2018-05-31