Orientmatta Lennartsnäs

Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs
Orientmatta Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, nordvästpersisk, daterad, ullvarp, ca 312x106 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage, lagningar

547847

2018-06-12