Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
NILS DARDEL (1888-1943): Nakenstudie, signerad och daterad Dardel 1925, blindstämpel Bristol, blyerts, 61x43 cm
Smärre veck
547855
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här