Gripsholmsstolar och soffa
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets mitt, Gripsholms-modell, gråmålat, sitthöjd ca 46 cm, soffans längd ca 130 cm, 4 kuddar medföljer
Bruksslitage, färgbortfall, soffan med spricka i sargen
547866
2018-05-30