Henry Maurice D´Anty oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY MAURICE D´ANTY (1910-1998), blomsterstillben, signerad D´Anty, olja på pannå, 35x22 cm

547873

2018-05-29