Eric Råström bricka

Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka
Eric Råström bricka

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ERIC RÅSTRÖM, bricka, silver, signerad E Råström, Stockholm 1970, dekor med vågband i relief, diameter ca 34 cm, vikt ca 1000 g

Bruksslitage

547876

2018-05-30