Mattor Lennartsnäs
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTOR, 2 st, antik/semiantik, Kina sannolikt Ningxia, varav en meditationsmatta, ca 72x75 respektive 102x65 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Skador, delvis blekt,
547882
2018-06-12