Mattor Lennartsnäs

Mattor Lennartsnäs
Mattor Lennartsnäs
Mattor Lennartsnäs
Mattor Lennartsnäs

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTOR, 2 st, antik/semiantik, Kina sannolikt Ningxia, varav en meditationsmatta, ca 72x75 respektive 102x65 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skador, delvis blekt,

547882

2018-06-12