Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN HELLSTRÖM (född 1906): "Majdag, Katarinavägen", signerad och daterad Sven Hellström -42, olja på duk, ca 50x61 cm
UTSTÄLLD: Sveagalleriet "Stockholmsbilder"
Zustandsbeschreibung
547890
2018-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner