Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap i månsken, 1800-talets första hälft, påskrift (eventuellt signatur) i vänstra nedre hörnet samt påskrift på baksidan med svårläst namn samt årtalen 1789-1859, olja på papper ca 16x22 cm
Kantnagg, krackelyr
547912
2018-05-29