Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap i månsken, 1800-talets första hälft, påskrift (eventuellt signatur) i vänstra nedre hörnet samt påskrift på baksidan med svårläst namn samt årtalen 1789-1859, olja på papper ca 16x22 cm

Kantnagg, krackelyr

547912

2018-05-29