Piano Lennartsnäs

Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs
Piano Lennartsnäs

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BELL, piano, 1900-talets första hälft, fanérat i valnöt/valnötsrot, höjd ca 111, 135x54 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Ytskador

547918

2018-06-12