Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THONET, stolar, 6 st, modell 14, 1900-talets början, böjträ, vitmålade, sitthöjd ca 47,5 cm, märkta på insidan av sargen
Bruksslitage, senare bemålade
547922
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här