Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
C. BECHSTEIN, flygel, Berlin, ca 1925, nr 1263147, svartlackerad, hjultrissor, höjd ca 99, 170x148 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Diverse slitage, skador
547925
2018-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här