Pop & Rock - Drive In-skylt
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BELYST SKYLT, 1950-tal, "Bypass/Drive In", Roto Dial Clock Co., USA, front i plexiglas med aluminiumram, ca 80x137 cm
Saknar strömsladd, åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, diverse repor och märken
547929
2018-05-31