Pop & Rock - Drive In-skylt

Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt
Pop & Rock - Drive In-skylt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BELYST SKYLT, 1950-tal, "Bypass/Drive In", Roto Dial Clock Co., USA, front i plexiglas med aluminiumram, ca 80x137 cm

Saknar strömsladd, åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, diverse repor och märken

547929

2018-05-31