Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVER 38 dlr form av bägare, 1 dosa, gräddkanna, 1 servettring, 1 pokal, 1 vas, samt skedar, vissa med gravyr, mestadels svenskt silver, 1900-tal, mått mellan ca 9-13,5 cm, vikt ca 822 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

547932

2018-05-30