Klubbat för:
120 EUR
Utropspris
200 EUR
SVÄRD, "Mandav Sword", Borneo 1800-tal. Längd 73 cm.
Åldersrelaterat slitage.
547945
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här