Uniformsplanscher Lennartsnäs

Uniformsplanscher Lennartsnäs
Uniformsplanscher Lennartsnäs
Uniformsplanscher Lennartsnäs
Uniformsplanscher Lennartsnäs

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UNIFORMSPLANSCHER, 6 st, 1800-tal, efter Sachse, litografi, rammått ca 38x28 cm

Gulnader, hanteringsveck

547956

2018-06-12