Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GRAFISKA BLAD, ca 20 st, FOTOGRAFIER, 2 st, original, mestadels 1900-tal, porträtt mm, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Skador
547965
2018-06-12