Grafiska blad Lennartsnäs

Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs
Grafiska blad Lennartsnäs

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GRAFISKA BLAD, ca 20 st, FOTOGRAFIER, 2 st, original, mestadels 1900-tal, porträtt mm, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Skador

547965

2018-06-12