Fickur i 14 k guld

Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld
Fickur i 14 k guld

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMFICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffor, innerboett i 14 k, ankargång, boettnr. 151336, diameter 33,5 mm, vikt ca 28,5 g

Går ej, (ytterfäste till spiral löst), SAV garanterar ej funktionen, bucklor

547991

2018-05-29