Fickur i 14 k guld
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMFICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla med arabiska siffor, innerboett i 14 k, ankargång, boettnr. 151336, diameter 33,5 mm, vikt ca 28,5 g
Går ej, (ytterfäste till spiral löst), SAV garanterar ej funktionen, bucklor
547991
2018-05-29