Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad Guér, olja på pannå, 23x18 cm
Zustandsbeschreibung
548003
2018-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner