Gustav Eriksson oljemålning

Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad Guér, olja på pannå, 23x18 cm

Zustandsbeschreibung

548003

2018-05-29