Gustav Eriksson oljemålning

Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): Kvinnoporträtt, signerad Guér, olja på pannå, 39x31 cm

Färgbortfall

548008

2018-05-29