Gravyr Lennartsnäs

Gravyr Lennartsnäs
Gravyr Lennartsnäs

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRAVYR, 1800-tal, efter Claude Lorraine, "Seiner Kurfürstlichen Durchlaucht zu Baden", rammått (ram i empire), ca 67x61 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Pastellageskador

548010

2018-06-12