Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÖLDAR, 1 par, 18/1900-tal, konturerade, bemålade med motiv av 1700-tals figurer, olja på trä, 62 x 42 cm
Slitage, färgbortfall
548011
2018-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här