Sköldar 18/1900-tal

Sköldar 18/1900-tal
Sköldar 18/1900-tal
Sköldar 18/1900-tal
Sköldar 18/1900-tal
Sköldar 18/1900-tal
Sköldar 18/1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÖLDAR, 1 par, 18/1900-tal, konturerade, bemålade med motiv av 1700-tals figurer, olja på trä, 62 x 42 cm

Slitage, färgbortfall

548011

2018-06-02