Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RADIO, 1950-tal, Bush DAC10, London, England, bakelit, aerodynamisk form, höjd 23, 33 x 20 cm
Bruksslitage, sladd saknas, ej funktionstestad
548014
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här