Pop & Rock - Radioapparat 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RADIO, 1950-tal, Bush DAC10, London, England, bakelit, aerodynamisk form, höjd 23, 33 x 20 cm

Bruksslitage, sladd saknas, ej funktionstestad

548014

2018-05-31