Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL LJUNGMAN (1900-tal), Lysekilsfiskare i morgosol, signerad C Ljungman, olja på duk, 37x57 cm
Smärre trycksskador
548026
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här