Gravyr Lennartsnäs
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAVYR, 1700-tal, efter Hyacinthe Rigaud, gravör François Bernard Lépicié, föreställande Philipert Orry, rammått ca 59x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Gulnad
548027
2018-06-12