Kalle Anka 1960-tal

Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal
Kalle Anka 1960-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLE ANKA & C:O, 1960-1969, ca 380 nr, varierande skick, skador

548033

2018-05-30