Kalle Anka tidningar 1970-90-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALLE ANKA & C:O, 1970-1990, ca 1000 st, dessutom medföljer 18 väggalmanackor 1969-1989 samt 11 julböcker 1960-1982, varierande skick, skador

548035

2018-05-30