John Erik Franzen

John Erik Franzen
John Erik Franzen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN-ERIK FRANZEN (född 1942): "Fylleskog", signerad och numrerad 23/70, torrnål, tryckytans mått ca 24 x 32 cm

548041

2018-05-29