Erik Norselius oljemålningar

Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar
Erik Norselius oljemålningar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK NORSELIUS (1874-1956): Porträtt av man och kvinna i allmogemiljöer, 2 st, signerade och daterade E P Norselius 1919, olja på duk, 92x64 cm

En målning med mindre stötmärke på duk

548042

2018-05-29