Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK NORSELIUS (1874-1956): Porträtt av man och kvinna i allmogemiljöer, 2 st, signerade och daterade E P Norselius 1919, olja på duk, 92x64 cm
En målning med mindre stötmärke på duk
548042
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här