Gravyr Lennartsnäs
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GRAVYR, 1700-tal, efter Antoine Coypel, graverad av Jean Audran, föreställande L´Alliance de Bacus et de l´Amour, rammått ca 58x69 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Kuntoraportti
Fläckar
548043
Päivämäärä:
2018-06-12