Gravyr Lennartsnäs

Gravyr Lennartsnäs
Gravyr Lennartsnäs

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GRAVYR, 1700-tal, efter Antoine Coypel, graverad av Jean Audran, föreställande L´Alliance de Bacus et de l´Amour, rammått ca 58x69 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Kuntoraportti

Fläckar

548043

Päivämäärä:

2018-06-12