K-G Nilsson oljemålning

K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning
K-G Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

K-G NILSSON (född 1942): Komposition, signerad och daterad K G Nilsson 1977, olja på pannå, 31x57 cm

Krackeleringar, smärre ytskada

548049

2018-05-29