Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VLADIMIR GALATSKY (1929-2011): Gårdsmotiv, signerad och daterad Galatsky -86, akvarell, ca 90x82 cm
Glasskada
548056
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här