Ramar fotografier Lennartsnäs
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAM, 1900-talets första hälft, vitmetall, dekor av blommor, FOTOGRAFIER, 3 st, varav ett egenhändigt signerat Sibylla (prinsessan)
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Lös dekordel
548060
2018-06-12