Ramar fotografier Lennartsnäs

Ramar fotografier Lennartsnäs
Ramar fotografier Lennartsnäs
Ramar fotografier Lennartsnäs
Ramar fotografier Lennartsnäs
Ramar fotografier Lennartsnäs
Ramar fotografier Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAM, 1900-talets första hälft, vitmetall, dekor av blommor, FOTOGRAFIER, 3 st, varav ett egenhändigt signerat Sibylla (prinsessan)
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Lös dekordel

548060

2018-06-12