Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SIMON GATE, skål med fat, glas, Orrefors, rund nedåt avsmalnande, ametistfärgad glasmassa, slipad dekor, signerad, skålens höjd 14, diameter 25, fatets diameter 26 cm
Nagg på fatet
548083
2018-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här