Simon Gate skål med fat Orrefors

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIMON GATE, skål med fat, glas, Orrefors, rund nedåt avsmalnande, ametistfärgad glasmassa, slipad dekor, signerad, skålens höjd 14, diameter 25, fatets diameter 26 cm

Nagg på fatet

548083

2018-05-30