Curt Asker Olivier Herdiès
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFIK, (totalt 7 st), Curt ASKER (3), Olivier HERDIÈS, Carl Fredrik REUTERSWÄRD (porträtt av Ulf Linde), Ingemar NYGREN, signerade, litografier, varierande mått
Oramade, fläckar i marginalen, smärre hanteringsveck
548084
2018-06-01