Curt Asker Olivier Herdiès

Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès
Curt  Asker  Olivier Herdiès

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK, (totalt 7 st), Curt ASKER (3), Olivier HERDIÈS, Carl Fredrik REUTERSWÄRD (porträtt av Ulf Linde), Ingemar NYGREN, signerade, litografier, varierande mått

Oramade, fläckar i marginalen, smärre hanteringsveck

548084

2018-06-01