Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PETER DAHL (född 1934): ´´Sent om natten´´, ur sviten Vin, kvinnor och män, signerad Peter Dahl, daterad -80 samt numrerad 15/250, färglitografi, bladmått 55x41 cm
Ej examinerad ur ramen
548098
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här