Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
WOLFGANG HUTTER (född 1928): "Die Zauberflöte", 1974, mapp med 10 st färglitografier samt 7 st etsningar, signerade samt numrerade, bladstorlek ca 60x67 cm
548108
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här