Wolfgang Hutter

Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter
Wolfgang Hutter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

WOLFGANG HUTTER (född 1928): "Die Zauberflöte", 1974, mapp med 10 st färglitografier samt 7 st etsningar, signerade samt numrerade, bladstorlek ca 60x67 cm

548108

2018-06-03