Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUFTGEVÄR, Original, Tyskland, 1900-tal, längd ca 107 cm
Bruksslitage
548120
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här