Luftgevär Orginal

Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal
Luftgevär Orginal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUFTGEVÄR, Original, Tyskland, 1900-tal, längd ca 107 cm

Bruksslitage

548120

2018-05-31