Gravyrer Lennartsnäs
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAVYRER, 2 st, 1700-tal, efter Vernet resp Le Brun, "Le coup de vent" resp "La Vertu surmonte tout obstacle, ca 51x60 resp 26x44 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Fläckar
548123
2018-06-12