Josef Frank fåtölj

Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj
Josef Frank fåtölj

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOSEF FRANK, fåtölj med fotpall, Svenskt Tenn, modellnummer 568, klädsel i gul plysch, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar, tyg med skador

548124

2018-05-31