Ritningar Lennartsnäs

Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs
Ritningar Lennartsnäs

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RITNINGAR, mm, 9 blad, 1800-tal, delvis kolorerade, omslag med påskrift "Diverse ritningar mm af Theresia af Ugglas", varierande mått
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

548129

2018-06-12