Ritningar Lennartsnäs
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RITNINGAR, mm, 9 blad, 1800-tal, delvis kolorerade, omslag med påskrift "Diverse ritningar mm af Theresia af Ugglas", varierande mått
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
548129
2018-06-12