Teckningar mm Lennartsnäs
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TECKNINGAR, 18 st, BLANDTEKNIKER, 10 st, GRAVYR, 18/1900-tal, enstaka signerade Björnstierna (sannolikt Thérèse Ulrika Elisabeth Björnstierna, 1829-1881, gift med Curt Gustaf af Ugglas), varierande mått
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Skador
548152
2018-06-12